قطعا همه بارها این لفظ به گوشمان خورده که طرف کاربلد است!

اما کاربلد بودن چیست و برای کاربلد بودن باید چه کارهایی بکنیم و چه هزینه هایی بدهیم؟

کاربلد کسی است که شما ته دلتان قرص و محکم است که صفر تا صد کاری را  می داند و مسلط است. صد البته که هیچ کس کامل نیست و شما هرچقدر هم دانش داشته باشید باز هم خیلی مطلب هست که به گوشتان  نخورده است و خیلی از تجربیات را هنوز کسب نکرده اید.
اما هزینه های کاربلد شدن چقدر است؟
متاسفانه بعد از چندین سال تجربه در صنعت کشور به جرأت عرض می کنیم که متاسفانه فضای ناسالم رقابت در عرصه های مختلف تخصص در کشورمان باعث شده تا گروهی علم را انحصاری کنند. یعنی شما به این راحتی ها نمی توانید اسناد فنی و مدارک محاسباتی و اجرایی از یک پروژه واقعی را به دست بیارید. اگر هم راهی برای به دست آوردنش پیدا کنید باید خیلی بابتش هزینه کنید و مطمئن باشید در نهایت هم شما هنوز ماهیگیری را یاد نگرفتید و …!
اما راه دیگری هم برای کاربلد شدن هست، اینکه با سعی و تلاش فراوان و با میل زیاد به یادگیری وارد میدان بشید و بخواهید که کار را بلد شوید. در این راه مشکلات فراوانی هست. عدم دسترسی به منابع عملی و اجرایی، انحصار طلبی گروهی از مهندسین و کارشناسان قدیمی که نمی خواهند شما را بپذیرند و به دنبال یکه تازی هستند، سختی های پروژه ها و …
دوستان عزیز، وب سایت کاربلدها که با همت جمعی از کارشناسان خوب کشورمان پشتیبانی و حمایت میشود تلاشش را بر رشد و توسعه آموزش مفید و کاربردی قرار داده است. ما به شما کمک می کنیم تا اطلاعات مفید و آموزنده ای از پروژه ها در اختیار داشته باشید، دفترچه های محاسباتی را در اختیار شما قرار خواهیم داد، تعدادی نرم افزار ساده و فایل های اکسل محاسباتی هست که بعضی از آن ها را از منابع معتبر جمع آوری و بازنگری کردیم و تعدادی را هم  ایجاد کرده ایم که بسیار مفید و کاربردی هست. نمونه هایی از مشخصات فنی تجهیزات در مناقصات کشور را با شما به اشتراک می گذاریم تا بیشتر یاد بگیرید. نقشه های کاربردی و رایج مورد استفاده در صنعت را در اختیارتان قرار می دهیم. البته هزینه اندکی در مقایسه با بسیاری از سایت ها و کلاس ها از شما دریافت میشود که زحمت دوستان ما هم خالی از اجر نبوده باشد و امیدواریم از این بابت ما را عفو کنید.

با ما همراه باشید:

www.karbaladha.com

karbaladha
karbaladha
karbaladha
karbaladha
karbaladha
karbaladha
کاربلدها

بازدیدها: ۲۱۸