/ در دسته‌بندی نشده / توسط

جزوه آموزشی نحوه انتخاب شیرهای صنعت آب

در این جزوه ضمن پرداختن به طبقه بندی شیرآلات از نظر مکانیزم و انرژی مورد نیاز جهت عملکرد آنها، با ارائه توضیحات مقدماتی در مورد انواع شیرها، پارامترهای مختلف مورد بررسی قرار می گیرد. علاوه بر موارد فوق روش های صحیح نصب و را ه اندازی و تعمیرات، ضوابط انتخاب، انتخاب پوشش محافظتی با توجه به نوع سیال و جنس لوله، مواد سازنده شیرآلات نیز مورد بررسی قرار می گیرند. هم چنین روش آزمایش توانایی تحمل فشار پوسته، آب بندی نشیمن گاه شیرآلات و د ر نهایت نشانه گذاری بدنه، نشانه گذاری پلاک شناسایی و علایم اختصاری نیز توضیح داده می شود.

مطالعه این جزوه را به تمام دوستان مکانیکی توصیه می کنیم. اما با هم سرفصل های را بررسی کنیم:

  • طبقه بندی شیرآلات
  • شیرآلات صنعت آب
  • محرک های شیرها
  • آزمایش های لازم
  • مواد سازنده شیرآلات صنعت آب
  • تعمیرات و نگهداری
  • علایم اختصاری و نشانه گذاری

نوع فایل: pdf

تعداد صفحات: ۱۱۸ صفحه

512

همواره به یاد داشته باشید مجموعه مهندسین وب سایت کاربلدها در هر زمان در کنار شما هستند. اگر سوال یا مشکلی داشتید برای ما پیغام بفرستید تا با شما تماس بگیریم.

چنانچه نیاز به آموزش و یا انجام محاسبات یا اجرای پروژه داشته باشید می توانید از خدمات مجموعه ما با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت برخوردار شوید.

ما از صمیم قلب معتقدیم که “به عمل کار برآید به سخنرانی نیست!” ما را در عمل محک بزنید.

به امید دیدار.

www.karbaladha.com

karbaladha@gmail.com

info@karbaladha.com

مدیر وب سایت کاربلدها

مدیر وب سایت کاربلدها هستم… 10 سال هست که در صنعت برق مشغول به خدمت هستم و در بخش های مختلف از طراحی و اجرای خطوط انتقال برق و پست های فشار قوی گرفته تا ایستگاه های پمپاژ آب و تصفیه خانه ها و کارخانجات صنعتی انجام وظیفه کرده ام. در این وب سایت سعی بنده بر این بوده تا تجربیات عملی خود را در اختیار دوستان عزیز قرار بدهم. امیدوارم تلاش این عضو کوچک صنعت برق کشور برای دوستان مفید باشد.

نوشته های مشابه

جزوه اختصاصی کاربلدها- شماره ۱: دیسپاچینگ

دوستان عزیز از امروز قصد داریم جزوات اختصاصی کاربلدها را تهیه و انتشار دهیم که به جرات مدعی هستیم نایاب…

جزوه اختصاصی کاربلدها- شماره ۲: طراحی و توسعه شبکه های توزیع

دوستان عزیز این دومین جزوه عالی از مجموعه جزوات اختصاصی کاربلدها است که به جرات مدعی هستیم نایاب هستند. این جزوه "طراحی و…

نظری بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.