توضیحات محصول

کاربلدها اینبار برای شما مجموعه نقشه های اسکماتیک (شماتیک) یک مجموعه تابلو ۲۰ کیلوولت (سوییچگیر پست پاساژ) را تهیه کرده است.

نقشه های اسکماتیک یک مجموعه تابلو ۲۰ کیلوولت مربوط به تغذیه ایستگاه پمپاژی است که در سال ۸۶ در غرب کشور ساخته شده است.

تابلوهای قدرت

ترکیبی از وسایل کلید زنی همراه با تجهیزات کنترل، اندازه گیری، حفاظت و تنظیم است که شامل وسایل جانبی، اتصالات مربوطه، محفظه ها و سازه های نگهدارنده آنها نیز می باشد و اصولاً در ارتباط با تولید، انتقال و توزیع و تبدیل انرژی الکتریکی بکار می روند.

تابلوهای فرمان

ترکیبی از وسایل کلید زنی همراه با تجهیزات کنترل مانند استپ استارت ها، کلید،سکسیونرها، بریکرهای  موجود در این تابلوها در اتاق های کنترل ، اندازه گیری، ولت متر، آمپرمتر- واتمتر- فرکانس مترو…، حفاظت و تنظیم است که شامل وسایل جانبی، اتصالات مربوطه، محفظه ها و سازه های نگهدارنده آنها می باشد و اصولاً برای کنترل تجهیزات مصرف کننده انرژی الکتریکی، بکار می روند.

اما برویم سراغ آنچه در این فایل به شما عرضه خواهد شد.

  1. این فایل اتوکد شامل نقشه های تک خطی یک مجموعه سوییچگیر ۲۰ کیلوولت به همراه نقشه های جزییات ساخت مدارات سوییچگیر است.
  2. همچنین نقشه نمای روبروی تابلوها (workshop front view)  هم به شما ارائه شده است و البته با فرمت اتوکد.

امیدواریم برای شما مفید باشد. هر سوالی داشتید با ما مکاتبه بفرمایید.

512

همواره به یاد داشته باشید مجموعه مهندسین وب سایت کاربلدها در هر زمان در کنار شما هستند. اگر سوال یا مشکلی داشتید برای ما پیغام بفرستید تا با شما تماس بگیریم.

چنانچه نیاز به آموزش و یا انجام محاسبات یا اجرای پروژه داشته باشید می توانید از خدمات مجموعه ما با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت برخوردار شوید.

ما از صمیم قلب معتقدیم که “به عمل کار برآید به سخنرانی نیست!” ما را در عمل محک بزنید.

به امید دیدار.

www.karbaladha.com

karbaladha@gmail.com