کاربلدها

توضیحات محصول

(2 رای)5.00

تابلوهای کنترل موتور که عموماً با نام Motor Control Center یا همان MCC شناخته می شوند، تابلوهای فعال سازی و کنترل الکتروموتورها هستند که دارای مدارهای قدرت و کنترل می باشند.

تابلوهای کنترل موتور: وظیفه مدار کنترل، فرمان دادن به بخشهای مدار قدرت جهت تصمیم گیری در قطع و وصل کردن برق الکتروموتور است.این تابلوها می توانند برای الکتروموتورهای تک فاز و سه فاز و با توان های مختلف ساخته شوند. این تیپ تابلوها با توجه به توسعه صنایع در تمام زمینه ها کاربری های فراوان دارد و از آن جمله می توان به صنایع نفت و گاز،  توزیع و انتقال آب، پتروشیمی، فولاد، سیمان، معدن و نساجی اشاره کرد.

اما برویم سراغ آنچه در این فایل به شما عرضه خواهد شد.

  1. این فایل اتوکد شامل نقشه های تک خطی یک مجموعه mcc به همراه نقشه های تک خطی تابلو Incoming و تابلو بانک خازنی است. تابلوهای این مجموعه مجهز به درایو فرکانس متغیر (اینورتر) هستند.
  2. همچنین نقشه نمای روبروی تابلوها (workshop front view) و نقشه های بازشو زیر تابلوها (opening view) هم به شما ارائه شده است و البته با فرمت اتوکد.
  3. اما دو عدد فایل فوق العاده اکسل هم در این مجموعه هست که در یکی ریز متره متریال استفاده شده در ساخت این تابلوها را در آن می بینید و در دیگری قابلیت طراحی و هزینه تمام شده رابه دست می آورید.

مخلص کلام اینکه مهندس برق عزیز این فایل حاصل ۱۰ سال آموزش، پیمانکاری و مشاوره در صنعت برق هست و تعداد زیادی سوییچگیر با آن ساخته شده است. حاصل تجربه ما را با رضایت کامل ما استفاده کنید. امیدواریم برای شما مفید باشد. هر سوالی داشتید با ما مکاتبه بفرمایید.

 512

همواره به یاد داشته باشید مجموعه مهندسین وب سایت کاربلدها در هر زمان در کنار شما هستند. اگر سوال یا مشکلی داشتید برای ما پیغام بفرستید تا با شما تماس بگیریم.

چنانچه نیاز به آموزش و یا انجام محاسبات یا اجرای پروژه داشته باشید می توانید از خدمات مجموعه ما با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت برخوردار شوید.

ما از صمیم قلب معتقدیم که “به عمل کار برآید به سخنرانی نیست!” ما را در عمل محک بزنید.

به امید دیدار.

www.karbaladha.com

karbaladha@gmail.com

info@karbaladha.com

دگاه‌ها

You must log in to submit a review.

بازدید: ۱۶۵