با وب سایت کاربلدها بیشتر آشنا شوید!

قطعا همه بارها این لفظ به گوشمان خورده که طرف کاربلد است!

اما کاربلد بودن چیست و برای کاربلد بودن باید چه کارهایی بکنیم و چه هزینه هایی بدهیم؟

کاربلد کسی است که شما ته دلتان قرص و محکم است که صفر تا صد کاری را  می داند و مسلط است. صد البته که هیچ کس کامل نیست و شما هرچقدر هم دانش داشته باشید باز هم خیلی مطلب هست که به گوشتان  نخورده است و خیلی از تجربیات را هنوز کسب نکرده اید.
اما هزینه های کاربلد شدن چقدر است؟
متاسفانه بعد از چندین سال تجربه در صنعت کشور به جرأت عرض می کنیم که متاسفانه فضای ناسالم رقابت در عرصه های مختلف تخصص در کشورمان باعث شده تا گروهی علم را انحصاری کنند. یعنی شما به این راحتی ها نمی توانید اسناد فنی و مدارک محاسباتی و اجرایی از یک پروژه واقعی را به دست بیارید. اگر هم راهی برای به دست آوردنش پیدا کنید باید خیلی بابتش هزینه کنید و مطمئن باشید در نهایت هم شما هنوز ماهیگیری را یاد نگرفتید و …!
اما راه دیگری هم برای کاربلد شدن هست، اینکه با سعی و تلاش فراوان و با میل زیاد به یادگیری وارد میدان بشید و بخواهید که کار را بلد شوید. در این راه مشکلات فراوانی هست. عدم دسترسی به منابع عملی و اجرایی، انحصار طلبی گروهی از مهندسین و کارشناسان قدیمی که نمی خواهند شما را بپذیرند و به دنبال یکه تازی هستند، سختی های پروژه ها و …
دوستان عزیز، وب سایت کاربلدها که با همت جمعی از کارشناسان خوب کشورمان پشتیبانی و حمایت میشود تلاشش را بر رشد و توسعه آموزش مفید و کاربردی قرار داده است. ما به شما کمک می کنیم تا اطلاعات مفید و آموزنده ای از پروژه ها در اختیار داشته باشید، دفترچه های محاسباتی را در اختیار شما قرار خواهیم داد، تعدادی نرم افزار ساده و فایل های اکسل محاسباتی هست که بعضی از آن ها را از منابع معتبر جمع آوری و بازنگری کردیم و تعدادی را هم  ایجاد کرده ایم که بسیار مفید و کاربردی هست. نمونه هایی از مشخصات فنی تجهیزات در مناقصات کشور را با شما به اشتراک می گذاریم تا بیشتر یاد بگیرید. نقشه های کاربردی و رایج مورد استفاده در صنعت را در اختیارتان قرار می دهیم. البته هزینه اندکی در مقایسه با بسیاری از سایت ها و کلاس ها از شما دریافت میشود که زحمت دوستان ما هم خالی از اجر نبوده باشد و امیدواریم از این بابت ما را عفو کنید.

با ما همراه باشید:

www.karbaladha.com

پشتیبانی مدیرت از محصولات

ما سعی می کنیم تا جایی که مقدور باشد حتی پس از خرید به سوالات فنی شما پاسخگو باشیم و چنانچه محصول تهیه شده رفع کننده نیاز شما نبود به شما محصول دیگر و یا کارشناس خبره ای را معرفی خواهیم کرد.

دانلود محصولات به سادگی

شما به سادگی می توانید با پرداخت سریع هزینه محصولات، لینک دانلود را در ایمیل و اکانت کاربری خود دریافت کنید. دوست عزیز، محصولات ما برای رشد و پویایی جامعه مهندسی کشور طراحی شده پس اگر خواستید محصولات ما را انتشار دهید ما کاملا رضایت داریم.

ثبت نام پرفایده

ما شبیه سایر وب سایت ها به دنبال بدست آوردن ایمیل آدرس شما نیستیم. شما ثبت نام می کنید تا فروشنده محصولاتتان با 90% از سود فروش هم باشید. پروفایلتان را کامل کنید تا بعد از این از تخصص شما در انجام پروژه های متنوع با سود عالی برای شما استفاده کنیم.

اگر توانایی تدریس تخصص و یا چاپ کتابی را دارید ما از شما حمایت خواهیم کرد!

 کاربلد عزیز، بسیاری از ما در تخصص خاصی خبره و توانمند هستیم اما هیچ گاه فرصت استفاده از آن را به شکل چشمگیر و درآمدزا به دست نمی آوریم. گروه مدیریت کاربلدها آمادگی خود را برای حمایت از شما متخصص عزیز برای برگزاری دوره یا کلاس آموزشی اعلام می کند. پس فرصت را از دست ندهید و چنانچه قابلیتی دارید با ما در میان بگذارید. این تلاش برای شما هزینه ای در بر نخواهد داشت و صد البته 70% از سود این دوره ها به شما تعلق خواهد گرفت. به علاوه چنانچه تمایل به چاپ کتاب تخصصی و یا جزوه آموزشی داشته باشید با نام خود شما آن را منتشر خواهیم نمود.

فراموش نکنید اینگونه فعالیت های آموزشی اعتبار خاصی در سطح جامعه کارشناسی برای شما به دنبال خواهد داشت و موجب شهرت نام شما و قرار گرفتنتان در لیست متخصصین سرشناس کشور خواهد شد.

همین حالا به جمع کاربلدها بپیوندید!

karbaladha

پروژه های واقعی

از یک جا به بعد فقط مسلط بودن به روابط و فرمول ها کافی نیست، شما نیاز دارید برای کاربلد شدن با پروژه های واقعی و انجام شده دست و پنجه نرم کنید!
karbaladha

نقشه های طراحی

نقشه های طراحی مدارات صنعتی و تجهیزات مکانیکی که به شما کمک می کنند تا درک بهتری از موضوع داشته باشید و این یعنی آموزش به معنای واقعی!

karbaladha

اکسل های مهندسی

ما کوشیده ایم کاربردی ترین فایل های اکسل مهندسی را تهیه و یا کدنویسی کنیم. یک ابزار مفید که ما آن را آسان افزار نامیده ایم!

نرم افزارهای مهندسی

نرم افزارهایی هست که خوشبختانه همه جا هست! ما سعی خواهیم کرد نرم افزارهایی را در اختیار شما قرار دهیم که به ندرت در جای دیگری بیابید!
karbaladha

جزوات آموزشی

ما کوشیده ایم بهترین جزوات اساتید برجسته و کلاس های تخصصی  را در اختیار شما قرار دهیم. فرصت خود را قدر بدانید و تنها منابع با ارزش را مطالعه کنید!

مقالات ترجمه شده

مقالات بسیاری توسط همکاران ما که کارشناسان خبره مهندسی و مدیریت هستند ترجمه شده که می تواند به افزایش سطح معلوماتتان کمک قابل توجهی کند!
karbaladha

نمونه اسناد مناقصه

شناخت اسناد مناقصه بخش بسیار مهمی از توانمدی های یک کارشناس خبره است. شما باید بتوانید اسناد مناقصه را تحلیل کنید. ما به شما کمک می کنیم.
karbaladha

مشخصات فنی تجهیزات

یکی از مهمترین توانمندی های یک مهندس کاربلد شناخت مشخصات فنی تجهیزات تخصصی است. این بخش شما را با این توانمندی حیاتی آشنا خواهد کرد!
کاربلدها

دفترچه محاسبات

دفترچه های محاسبات کمک شایسته ای به شما در جهت یادگیری روش واقعی محاسبات در پروژه ها خواهند کرد و آموزش شما را باکیفیت تر خواهند کرد!
شما می توانید در کنار ما باشید، ما از کاربلد بودن شما استقبال خواهیم کرد

به سادگی فروشنده محصولات مهندسی و مدیریت باشید

در متفاوت ترین مارکت مهندسی

به سادگی محصولات فروش خود را بیابید، گزارش های کارآموزی، پروژه های دانشگاهی، پروژه های اجرایی، شورت کدهای اکسل، مقالات ترجمه شده و… شروع به کسب درآمد کنید!

فروش فایل ها با نام خود شما انجام خواهد شد و شما دارای یک پروفایل کامل هستید که اطلاعات تماس و معرفی شما را با مخاطبان به اشتراک می گذارد، این یعنی شهرت شما در جامعه تخصصی!

شما از 90 درصد سود حاصل از فروش محصولات برخوردار خواهید شد. در نظر داشته باشید که هیچ هزینه ای هم بابت احداث سایت و تبلیغات پرداخت نکرده اید.

شما با تکمیل اکانت خود می توانید به تیم فروشندگان ما در مارکت فایل های مهندسی و مدیریت بپیوندید. پروسه عضویت و فروش شما به سرعت انجام خواهد شد و ما همواره در کنار شما هستیم!

ارائه خدمت کارشناسی متفاوت دیگری از تیم کاربلدها

تهیه مقالات انگلیسی به سفارش شما + ترجمه با کیفیت

مارکت کاربلدها

اگر به دنبال تهیه یک فایل جهت ارائه در سمینارهایتان هستید می توانید در تهیه یک پاورپوینت با کیفیت و کارشده هم روی تیم ما حساب کنید. به شما بهترین ها را تقدیم خواهیم کرد.

اگر در زمینه ترجمه متون تخصصی مهندسی و مدیریت تبحر دارید فرصت را از دست ندهید، با ما مکاتبه کنید و با یک درآمد قابل توجه به جمع همکاران ما در مارکت کاربلدها بپیوندید.

هر مقاله تخصصی خارجی از سایت های Springer ، Wiley ، ASCE ،IEEE ، Elsevier، ACS ، ACM ،Emerlad ،ScienceDirect و…را در اسرع وقت از ما بخواهید!

یک ترجمه با کیفیت و تخصصی را تنها از کاربلدهای یک رشته توقع داشته باشید. کیفیت در یک ترجمه یعنی شناخت واژه های تخصصی… ما ادعا داریم متخصص مقالات مهندسی و مدیریت هستیم.

منبع آموزشی خود را حرفه ای انتخاب کنید

زمان محدود است. محصولات کمک آموزشی خود را از مرجع تخصصی آن تهیه کنید.

برای پیوستن به جمع کاربلدهای ایران آماده اید؟

همین حالا عضو شوید!